Traugel – prodává tento gel lékárna nebo obchod Dr Max? Diskuse – nejzajímavější názory a zkušenosti. Kolik to bude stát?

5
4.9/5 - (118 votes)

Traugel

Traugel je gel, díky kterému se zbavíte obtěžujících bolestí kloubů – ale i otoků či ztuhlosti. Ne každý ví, po čem sáhnout, když se takové příznaky objeví, a proto jsme v tomto textu shromáždili více údajů o doporučovaném gelu Traugel.

Podívejte se zde, jak probíhá diskuse o ní – seznamte se s názory a zkušenostmi zákazníků z celého světa. Zde také zjistíte, zda gel prodává lékárna nebo obchod Dr Max. Pokud vás zajímá jeho cena – takové informace zde snadno najdete.

Pomáhá odstranit bolesti kloubů!Pomáhá odstranit bolesti kloubů!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

KOUKNI NA TO!

www.traugel.cz

Traugel gel – jaké výsledky se zde mohou objevit? Diskuze – zpětná vazba z fóra

Jsou výsledky Traugel gelu pozitivní? Diskuse o Traugelu je dobrá zpětná vazba z fóra a nikdo si zde nestěžuje na nějaké vedlejší účinky. Taková diskuse probíhá už velmi dlouho, takže pokud by byly výsledky špatné – určitě by se takové informace šířily. Traugel gel si můžete koupit na www.traugel.cz – a než se rozhodnete, podívejte se na názory shromážděné níže z fóra o tomto přípravku.

AKCE -50%! Traugel - KOUPIT DNES!

Karol, 39

Traugel review 1Radím rychle reagovat, pokud vás bolí klouby – sám jsem to neudělal a svůj stav jsem ještě zhoršil. Gel Traugel se mi nakonec osvědčil a proto po něm sáhnu znovu, pokud se mi něco podobného stane. S pozdravem a díky za pomoc.

Maria, 68

Traugel review 2S koupí Traugelu jsem dlouho váhala, protože je to drahý produkt – ale dnes mohu říci, že ničeho nelituji. Konečně jsem zase plně samostatná a tento gel mi pomohl zbavit se bolesti. Nikdy se toho neplánuji vzdát, protože je to přirozené a bezpečné. Přesně to, co jsem hledal – děkuji. Pozdravuju.

AKCE -50%! Traugel - KOUPIT DNES!

Joanna, 40

Traugel review 3Pokud pracujete fyzicky, podle mě se vyplatí koupit něco jako Traugel. Mně to rychle poskytlo úlevu od bolesti a po pár týdnech používání je rozdíl opravdu obrovský – je cítit, že tyto klouby regenerují. Doporučuji a zdravím.

Výhody:

 • přispívá ke snížení bolesti
 • zlepšuje elasticitu cév
 • umožňuje regeneraci tkání

Nevýhody:

 • pořizovací cena je vysoká

Srovnání cen Heureka – kde Traugel koupit? Nákup v lékárně, prostřednictvím obchodu Dr Max nebo na webu výrobce?

Srovnání cen Heureka pro tento gel neplatí. Dobře víme, že není k dostání v lékárně a obchod Dr Max nám zde také nepomůže. Kde tedy Traugel koupit? Ihned jej vyhledejte na stránkách výrobce – jeho adresa je www.traugel.cz.

AKCE -50%! Traugel - KOUPIT DNES!

Kde mohu koupit Traugel v České republice? V lékárně dr max, na Heureka nebo na webu výrobce?

Kupte si Traugel na www.traugel.cz, protože momentálně tento gel nikde jinde nenabízí – je tomu tak od samého začátku.

Jaká je cena za objednávku Traugel? Hodnocení zákazníků – Objevují se zde nějaké příznivé akce?

Jaká je cena za objednávku Traugel a přicházejí sem často akce? Zákaznické recenze Traugel jsou pozitivní, což potvrzuje, že lidé jsou s používáním takového produktu spokojeni. Pokud chcete vědět, jaká je cena Traugel – můžete si ji objednat na www.traugel.cz. Tam jsou také akce na takový gel. Recenze můžete snadno najít na jakémkoli fóru.

AKCE -50%! Traugel - KOUPIT DNES!

Zkušenosti s Traugelem – jak to funguje? Dávkování, ingredience – jaké účinky/působení nám poskytují?

Zkušenosti s Traugelem - jak to funguje Dávkování, ingredience – jaké účinkypůsobení nám poskytujíJak to funguje a na jaké zkušenosti s Traugelem bychom si měli dát pozor? Je snadné najít dávkování a přísady Traugel? Jaké účinky/akce Traugelu na sobě klienti vidí? Ukazuje se, že si můžeme snadno ověřit, jak to funguje a že účinky/působení Traugelu byly dobře popsány na www.traugel.cz.

Zde si také můžete kdykoli zkontrolovat dávkování tohoto produktu a zkušenosti zákazníků. Pokud chcete znát i ingredience Traugelu – shromáždili jsme je níže:

 • kapsaicin
 • kaštan
 • eukalyptus

Jak kapsaicin působí?

Krémy obsahující kapsaicin se aplikují lokálně pro úlevu od bolesti. Podaný kapsaicin zpočátku dráždí nervy. Krátce na to však nervové buňky přestanou reagovat na další podněty. Jedná se o tzv refrakterní období. Nervové buňky se stávají „bezcitnými“. Z tohoto důvodu se uvádí, že kapsaicin má analgetické vlastnosti. Lokální aplikace kapsaicinu v analgetickém kontextu je indikována u osteoartrózy, revmatoidní artritidy, neuralgie, diabetické neuropatie a po úrazech a operacích. Kapsaicin navíc zvyšuje metabolismus, díky kterému dochází k rychlejšímu spalování tukové tkáně. Tato látka také snižuje chuť na svačinu.

Proč používáme kaštan?

Koňský kaštan má protiotokové a antitrombotické vlastnosti. Utěsňuje krevní cévy, zabraňuje vzniku křečových žil a hemoroidů. Zmírňuje otoky nohou způsobené prací ve stoje. Bojuje také s omrzlinami, popáleninami a zklidňuje záněty kůže. Koňský kaštan také pomáhá zlepšit trávicí proces a uklidnit otravu jídlem. Je ceněn pro svůj těsnící účinek na cévy, podporuje průtok krve, posiluje ochrannou bariéru pokožky a okysličuje buňky. Výtažky z kaštanu jsou často součástí mastí a gelů určených k péči o nohy. Pomáhají zbavit se pocitu tíhy způsobeného únavou nebo prací ve stoje.

Eukalyptus – akce

Eukalyptus má antibakteriální, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Dále obsahuje účinné látky jako kamfen, limonen, pinen a felandren. Díky nim dokáže zklidnit zánět, zničit některé bakterie a plísně – z toho důvodu je v přírodní medicíně eukalyptus přírodním lékem na akné. Navíc pomáhá v boji proti kašli, protože jej ředí a usnadňuje vykašlávání sekretu. Díky eukalyptolu a citronele v něm obsažených má protizánětlivé a imunomodulační účinky. Pomáhá také bojovat proti infekcím způsobeným mikroorganismy. Eukalyptus zmírňuje revmatické bolesti a bolesti spojené s úrazy, snižuje záněty a snižuje krevní tlak.

Pomáhá odstranit bolesti kloubů!Pomáhá odstranit bolesti kloubů!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

KOUKNI NA TO!

www.traugel.cz

Často kladené otázky a odpovědi – FAQ

Traugel je gel, který lze zakoupit pouze na www.traugel.cz – nenajdete jej v žádném jiném stacionárním nebo internetovém obchodě. Výrobce se tímto způsobem snaží chránit svou kvalitu a zamezit vzniku pod stejným názvem výrobků podřadné kvality.

Návod na použití gelu Traugel najdete v příbalovém letáku tohoto přípravku – stejně jako na stránkách výrobce. Je velmi důležité si tyto informace přečíst – pokud chceme vidět účinky, zde se nemůžeme mýlit a zvolit si dávku sami.

Složení gelu Traugel zahrnuje mimo jiné: kapsaicin, jírovec, eukalyptus a vojtěška. Výrobce od samého začátku dbal na to, aby se v jeho produktu neobjevily žádné chemické přísady – tím se snížilo riziko nežádoucích účinků.

Pokud chcete, aby si Traugel gel zachoval své vlastnosti – uchovávejte jej na suchém, chladném a tmavém místě. Snažte se také zabránit tomu, aby přípravek používaly děti – vyplatí se jej schovat tam, kde nemají přístup.

5 COMMENTS

 1. Doporučuji vám Traugel? Za mě jsou účinky velmi dobré ???? Je známo, že lidé mohou mít různé názory – ale podle mě, když si koupíte originální gel, bude vše v pořádku. Česká republika to doporučuje a řada dalších zemí také. Zde není potřeba žádná speciální příprava – pokud chceme, objednáme přes obchod výrobce a je to ???? Jen je třeba si předem ověřit, jak se takový přípravek používá – pak bude jeho provoz dobrý. Výrobce nám zde poskytuje všechny relevantní informace, takže pokud někdo chce, může si vše zjistit. Takto jsem si na vlastní kůži ověřila, že jde o přírodní produkt a obsahuje pouze bezpečné látky – na čemž mi záleželo nejvíce. Nevěřím všem těm chemickým vynálezům, protože je to podezřelá věc – škoda, že jsou většinou nejlevnější a spousta lidí jim propadne. Traugel mi pomohl opravdu rychle a žádné nevýhody nevidím – po použití tohoto preparátu absolutně žádné problémy. Pokud hledáte něco, co vám pomůže překonat bolesti kloubů – objednejte si originální Traugel a dříve nebo později vám poskytne 100% úlevu. Zdravím a doporučuji! ????

 2. Traugel jsem si koupila jen na otestování, protože hodně cvičím a potřebuji oporu pro klouby – a dnes vidím, že to byl naprostý hit ???? Teď už mě nic netrápí, žádná bolest a plná kondice. Je známo, že ve sportu je snadné to přehánět a ublížit si – ale podle mě, pokud někdo zachová zdravý rozum a použije něco jako Traugel, bude vše v pořádku. Doporučuji – skvělý produkt.

 3. Mám nadváhu a i když na tom pomalu pracuji – klouby jsou stále vystaveny velké váze a proto cítím bolest. Prosím, žádné negativní komentáře, protože moc dobře vím, že je to moje vlastní chyba a tak dále. Nejsem na to hrdá – ale snažím se nějak změnit svůj život a proto používám Traugel. Tento gel je opravdu dobrý – věřím, že díky němu budu moci volně chodit a shodím tato strašná kila. Dnes jen lituji, že jsem na takový nápad nepřišel už dávno – snad by mě pak nezačaly bolet klouby vůbec ???? Doporučuji Traugel a s pozdravem – držte mi palce, ať zhubnu!

  • Určitě to zvládnete – mně se to povedlo, takže teď jsem přesvědčená, že s Traugelem bude mít úspěch každý ???? Tento gel používejte pravidelně a určitě změňte jídelníček – má největší vliv na naši váhu. Teď si nic nevyčítej, protože proč? Čas nelze vrátit, proto se dívejte do budoucnosti a bojujte o své pohodlí – psychické i fyzické. S bolestmi kloubů se Traugel vyrovnává velmi dobře, proto doporučuji všem.

 4. Doporučuji vám Traugel, protože jsem pociťoval docela silné bolesti kloubů – a tento gel mi rychle udělal mnohem lépe. Žádné vedlejší účinky jsem nezaznamenala, takže ingredience jsou snad bezpečné ???? Určitě si koupím více než jedno balení Traugelu – v mém věku je takový gel velmi užitečný.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here