Guavital – najdeme tento prášek v lékárně nebo v Dr max? Kolik to bude stát? Recenze, diskuze a zkušenosti zákazníků

5
4.9/5 - (147 votes)

Guavital+

Guavital je prášek, který usnadňuje rychlé zbavení se nechtěných kilogramů a následné udržení nové váhy. Pokud už delší dobu hledáte doplněk, ale nemůžete najít informace, které vás zajímají – shromáždili jsme je pro vás zde.

V tomto článku si můžete rychle ověřit cenu doplňku Guavital a kde je k dispozici jeho leták. Můžete si přečíst recenze zákazníků a zjistit, zda lze Guavital zakoupit v lékárně nebo prostřednictvím Dr max.

Guavital prášek a jeho recenze. Diskuse na fóru – výsledky

Názory na fóru o Guavitalu potvrzují, že cena doplňku je vysoká. Výrobce zde vysvětluje, že cena je způsobena tím, že prášek Guavital má přírodní složky. Potvrzuje to i leták. Pokud si chcete tento prášek koupit, přejděte na www.guavital.cz – tam si můžete rovnou ověřit, jaké informace obsahuje příbalový leták Guavital. Pro zájemce jsme také shromáždili zpětnou vazbu z fóra Guavital níže. To potvrzují i ​​výsledky diskuzí na fóru. Podívejte se na nějaké recenze:

AKCE -50%! Guavital+ - KOUPIT DNES!

Monika, 35

Guavital review 1Pudr Guavital vřele doporučuji, protože díky němu můžete zhubnout nejen rychle – ale také bez nějaké obrovské námahy. U mě takové pokusy také dříve selhaly – ale tady jsem od začátku věděl, že to bude jiné. Doporučuji a zdravím.

Zoja, 28

Guavital review 2Nelíbila se mi nadváha a proto jsem se nakonec rozhodl koupit Guavital. Nebylo to jednoduché, protože to stále vyžaduje pohyb a změnu jídelníčku – ale zvládla jsem to a rozhodně ničeho nelituji. Konečně se zase cítím jako sám sebou. Vřele doporučuji Guavital a všechny zdravím!

AKCE -50%! Guavital+ - KOUPIT DNES!

Jarek, 45

Guavital review 3Dalo by se říct, že už jsem byl opravdu hodně tlustý – stydím se, ale je to pravda. Po Guavital jsem sáhl tak trochu ze zoufalství, protože jsem věděl, že to sám nikdy nezvládnu. Bylo to dobré rozhodnutí a pomalu směřuji ke svému cíli – vůbec necítím hlad a jsem v klidu, protože vím, že se mi to podaří. Doporučuji.

Avantages:

 • usnadňuje zrychlení metabolismu
 • pomáhá regulovat činnost střev a snižuje chuť k jídlu
 • přispívá k očistě organismu

Nevýhody:

 • prodej probíhá pouze na stránkách výrobce

Guavital – kde koupit? Je to na stránkách výrobce? Jaká je cena v lékárně a na webu Dr Max – Heureka

Lékárna, obchod Dr Max – nemohou vám prodat prášek Guavital. V lékárně jsou k dostání velmi podobné preparáty – ale originál tam rozhodně není. Kdykoli jej však najdete na stránkách výrobce – jeho adresa je www.guavital.cz. Srovnání cen na Heurece nehledejte – ani tam nenajdete. Koupit na oficiálních stránkách.

AKCE -50%! Guavital+ - KOUPIT DNES!

Kde mohu koupit Guavital v České republice? Na Heureka, v lékárně Dr max nebo na webu výrobce?

Pokud si chcete koupit Guavital, hledejte tento doplněk na www.guavital.cz – podle výrobce bude tento prášek fungovat každému a je zcela bezpečný.

Guavital – jak vypadá prodej a objednávání produktu? Jaká je cena a ocenění?

Je lepší zvolit přírodní metody nebo raději doplněk Guavital? Jak se zbavit kil a jaké je to ohodnocení? Přírodní metody nefungují na každého a pak nás to rychle odradí. Doplněk podle výrobce obsahuje i bezpečné a osvědčené látky – zde jsou však vybírány tak, aby skutečně pomohly zrychlit metabolismus a snížit pocit hladu. Jak se zbavit nadváhy s Guavitalem? Stačí ho pravidelně používat, hodně se hýbat a jíst zdravě. Pokud chcete vědět, jak objednat a prodat produkt, přejděte na www.guavital.cz

AKCE -50%! Guavital+ - KOUPIT DNES!

Guavital – jak vypadá dávkování prášku? Jaké je složení a jak to funguje? Zkušenosti a efekty

Guavital – jak vypadá dávkování prášku Jaké je složení a jak to funguje Zkušenosti a efektyJak se má Guavital užívat a jak to funguje? Pokud chcete vidět výhody a nezajímají vás vedlejší účinky Guavitalu – podívejte se předem na příbalový leták, jak tento prášek užívat správným způsobem. Výhody užívání Guavitalu jsou samozřejmě především hubnutí.

Jsou zde nějaké negativní názory na Guavital? Účinky a působení Guavitalu jsou dobré, takže negativní názory se objevují velmi zřídka a souvisí s poměrně vysokou cenou prášku. Původní doplněk nemá žádné vedlejší účinky. Podle výrobce takové účinky a působení poskytují níže popsané složky. Pro zakoupení produktu přejděte na www.guavital.cz.

 • extrakt z guavy
 • extrakt z hořkého pomeranče
 • extrakt ze zeleného čaje

Jak guava funguje?

Kvajáva se stala předmětem výzkumu mnoha vědců zajímajících se o její nutriční bohatství. Bylo prokázáno, že má antioxidační účinek a také brzdí reprodukci rakovinných buněk. Guava má také antibakteriální vlastnosti a je považována za skvělý antioxidant. Díky těmto vlastnostem s ním lze zacházet jako s ovocem mládí, které pomáhá oddalovat stárnutí. Pomáhá snižovat výskyt degenerativních onemocnění, artritidy, aterosklerózy a srdečních chorob. Snižuje krevní tlak, podporuje činnost srdce a zlepšuje činnost trávicího systému. Bojuje proti zánětu.

Vlastnosti hořkého pomeranče

Extrakt z hořkého pomeranče je zdrojem řady biologicky aktivních látek. Hlavní účinnou látkou je alkaloid. Tato sloučenina ovlivňuje fungování oběhového systému a rychlost metabolických změn. Díky tomu zužuje cévy, zvyšuje krevní tlak a uvolňuje svaly průdušek. Stimulací receptorů v tukové tkáni se zvyšuje proces lipolýzy, tedy odbourávání tuků, a termogeneze. Díky tomu se zrychluje spalování tuků a proces redukce hmotnosti je efektivnější. Výtažky z hořkého pomeranče mají také antiseptické, antioxidační, antispasmodické, aromatické, trávicí, uklidňující a tonizační vlastnosti.

Jak funguje zelený čaj?

Za své zeštíhlující vlastnosti vděčí zelený čaj katechinům – mají výrazný a vícesměrný účinek na redukci tělesného tuku. Brzdí vstřebávání tuků z potravy a zvyšují jejich využití tělem. Zelený čaj navíc zvyšuje aktivitu některých enzymů podílejících se na trávení, příznivě ovlivňuje jaterní metabolismus, zintenzivňuje termogenezi a urychluje oxidaci tuků. Kromě toho také zvyšuje imunitu, brzdí rozvoj infekcí a je cenným zdrojem antioxidantů.

Často kladené otázky a odpovědi – FAQ

Guavital kupujeme pouze na www.guavital.cz, protože výrobce od začátku sliboval, že tento doplněk nikde jinde prodávat nebude. Zde musí být prášek vždy originální, bezpečný ke konzumaci a účinný.

Ke Guavitalu by měl být pokaždé přiložen letáček a právě z něj se naučíme, jak takový prášek správně konzumovat. Kromě toho by tam měly být umístěny také informace o složkách doplňku. Leták je k dispozici také na stránkách výrobce.

Na stránkách výrobce si nyní můžete ověřit, kolik Guavital stojí – tuto informaci vám neposkytneme, protože cena se příliš často mění. Jsou zde zavedeny akce a díky nim se výrazně snižují náklady na nákup. Vyplatí se to používat.

Guavital není doplněk určený pro těhotné ženy a nezletilé – zde byste na hubnutí neměli vůbec myslet. Před nákupem je také dobré zkontrolovat všechny ingredience – vyloučit, že jsme na něco alergičtí.

5 COMMENTS

 1. Hledal jsem Guavital přes obchody a také mě zajímalo hledání produktů v lékárnách – ale musel jsem to rychle vzdát ???? Díky tomu jsem si všechny informace lépe ověřil a až pak jsem si uvědomil, že výrobce prodává Guavital pouze na jejich web ???? Vyplatí se takové věci omrknout dříve, protože jinak muž jen ztrácí čas a basta ???? Jak už jsem věděla, kde je bezpečný pudr k dispozici – objednala jsem. No a co? A dnes si myslím, že je to úplně nejlepší doplněk stravy, který můžete užívat ???? Vážím o dobrých 20 kg méně a podle mého názoru zde nejsou žádné nevýhody. Ani vysoká cena kapslí není problém – vždyť platíme za kvalitu a chceme, aby byl výrobek bezpečný. Už jsem utratil dost peněz za jiné produkty, které mi vůbec nepomohly. Ověřte si případné kontraindikace a objednejte si Guavital, pokud se snažíte zhubnout – s tímto práškem se vám to určitě podaří. Doporučuji a všechny velmi srdečně zdravím.

 2. Je to podvod? Podle mého názoru, pokud si koupíte Guavital přímo od výrobce – prášek vždy do určité míry pomůže a nezpůsobí vedlejší účinky. Používám Guavital mnoho měsíců a jsem dnes pravděpodobně o tři čísla menší, než jsem byl na začátku? Tak nějak ???? Určitě se teď mám moc ráda, takže si váhu už ani kontrolovat nemusím – určitě je to v pohodě ???? Doporučuji a přeji všem hodně štěstí – pokud se mi podařilo zhubnout, tak opravdu věřte, že to zvládne každý. Pozdravuju.

 3. Doporučuji i originál Guavital – je to velmi, velmi účinný doplněk ???? Vím, jak je obecně těžké najít motivaci k hubnutí – ale věřte, že se to vyplatí. Dříve jsem ani neměla sílu běžet na autobus – a dnes jsem se přihlásila na první organizovaný běh v životě ???? Nesmíš to vzdát jen proto, že je to těžké – vždycky to bude těžké, ale dá se stále kupředu ???? doporučuji a zdravím.

 4. Guavital je dobrý pudr – musím se přiznat, že jsem vůbec nečekala, že mi pomůže. Nevím, jestli jsem to jen já, kdo má tento postoj, nebo možná takto uvažuje celá společnost – ale k jakýmkoli doplňkům stravy se už léta stavím velmi negativně. Nevím proč – ale podle mého názoru byly prostě velmi neúčinné a mohly ublížit. A proto jsem se vždy snažila zhubnout sama a vždy se mi to nepovedlo ???? Nedávno mi někdo blízký řekl, že zhubl společně s práškem Guavital a byla jsem velmi překvapená. Rozhodla jsem se, že už vlastně nemám moc co ztratit a taky jsem si ho koupila – a to bylo před 23 kily ???? Zkuste to, prostě to stojí za to ???? Hodně štěstí.

 5. Kupte si Guavital, pokud máte problémy s hubnutím – stagnace hmotnosti a nedostatek účinků jsou většinou známkou toho, že metabolismus nefunguje správně nebo jsou v těle toxiny. To jsem měla a Guavital se s tím rychle vypořádal ???? Doporučuji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here